Vogue - Remix Milano 2015 Basın Bülteni

  1. Ana Sayfa
  2. Duyurular

Vogue - Remix Milano 2015 Basın Bülteni

Vogue Italia, ikinci kez gerçekleşmekte olan Uluslararası Kürk Federasyonu (IFF) tarafından düzenlenen ve Vogue Yetenekleri tarafından desteklenen uluslararası moda tasarım yarışması REMIX’in ana ortağı olacak.

IFF’nin icadı olan REMIX 2003 yılında tanıtıldı – gelişirken ve kürk ile ilişkilerini keşfederlerken tasarımcıların yeni neslini desteklemek için. Bu yarışma Dünya genelinde gelecek vaadeden tasarım yeteneklerine yenilikçi tasarımlarını son derece etkili, uluslararası bir kitle önüne sergilemek için ve bir dizi geleneksel ve online medya kanalları üzerinden dünya çapında tanıtmak için bir fırsat vermektedir.

Sonuç olarak 12 tasarımcı seçilmiştir ve 4 Mart tarihinde son elemelerin bir pist sunumunda gerçekleşecek olan REMIX finali için Milano'daki Pelota’ya davet edilmişlerdir. Her tasarımcı, kürkün gerçek dünyada olduğu gibi görünen genel görünümün bir parçası olarak, kürk giysi ve aksesuarın yanı sıra kürk olmayan diğer öğeler içeren üç görüntü gösterecektir. Oniki finalist şunlardır:

Aron Nachtailer - Arjantin

Yekaterina Ivankova - Kazakistan

Elisabet Karlsdottir - İzlanda

Haoliang Sun - Çin

Lorenzo Sisi - İtalya

Lotte van Dijk - Hollanda

Nicolas Garcia Salas - İtalya

Polina Zuun - Rusya

Yelda Şebnem Eker - Türkiye

Sophie Salekari - Finlandiya

Yuko Koike - Japonya

Yusuf Kalem - Türkiye