KSİAD ile Türkel Fuarcılık Uzun Soluklu ve Verimli İş Birlikteliklerini 3. Leshow İstanbul-2021 Fuarı ile Daha da Güçlendiriyor!

  1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
KSİAD ile Türkel Fuarcılık Uzun Soluklu ve Verimli İş Birlikteliklerini 3. Leshow İstanbul-2021 Fuarı ile Daha da Güçlendiriyor!

KSİAD ile Türkel Fuarcılık Uzun Soluklu ve Verimli İş Birlikteliklerini 3. Leshow İstanbul-2021 Fuarı ile Daha da Güçlendiriyor!

Türk kürk sektörünün çatı kuruluşu Kürk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (KSİAD) ile uzun yıllardır Moskova/Rusya’da ve İstanbul’da düzenlediği “LeShow” serisi uluslararası fiziki fuarlarıyla Türk deri, kürk ve dış giyim moda sektörüne önemli destek ve katkılar sağlayan Türkel Fuarcılık A.Ş.; 10-12 Haziran 2021’de İstanbul Kongre Merkezi/Harbiye’de yapılacak “3. LeShow İstanbul-2021 Uluslararası Deri ve Moda Fuarı” için imzaladıkları resmi protokol ile uzun soluklu ve verimli iş birlikteliklerine yeni ve kalıcı bir halka daha eklediler.  

Asya ve Avrupa’yı birleştiren eşsiz konumuyla Avrupa, Batı Asya ve Ortadoğu pazarlarına en kolay erişimi sağlayan uluslararası ticaret merkezi İstanbul’un, Türk deri, kürk ve dış giyim modası sektör markalarımızın da merkez ihracat üssü ve lojistik merkezi olması hedefleriyle Türkel Fuarcılık A.Ş. tarafından 2019 yılında başlatılan LeShow İstanbul Deri ve Moda Fuarı (www.leshowistanbul.com); geçtiğimiz iki yıllık süreçte özellikle yabancı katılımcı firma ve profesyonel ziyaretçi-satın alıcı sayıları bazında gösterdiği başarılı ve sürekli yükselen performansıyla, “TOBB 2021 Yılı Yurtiçi Fuar Takvimi”nde ilk defa “Uluslararası İhtisas Fuarı” olarak yer almış ve Ticaret Bakanlığının “2021 Yılında Desteklenecek Yurt İçi Uluslararası Fuarlar Listesi”ne alınmıştır.

Bugüne kadar uluslararası kamuoyunda yarattığı yoğun ilgiyle AVRASYA coğrafyasının en dinamik ve gözde dış giyim moda fuarları arasında yer alan, KSİAD’ın resmi desteği ile marka değeri daha da güçlenen 3. LeShow İstanbul-2021 Uluslararası Deri ve Moda Fuarı; iştiraki hedeflenen yaklaşık 150 katılımcı firma, 1.000 seçkin yabancı satın alıcı ve 7.500 profesyonel ziyaretçi ile deri, kürk ve dış giyim moda sektörünün Covid-19 pandemisi kaynaklı küresel ekonomik kriz sonrası döneme başarılı geçişi için katalizör görevi görecek çok önemli bir uluslararası ticari platform olacaktır.

KSİAD üyesi firmaların özel ve avantajlı toplu katılım koşullarıyla 3. LeShow İstanbul-2021 fuarından daha fazla verim almasını amaçlayan işbirliği protokolü kapsamında; katılımcı KSİAD üyesi firmaların seçkin yabancı müşterileri de Türkel Fuarcılık’ın düzenlediği “Uluslararası Satın Alıcı Programı” çerçevesinde fuar süresince İstanbul otel konaklama masrafları ücretsiz karşılanarak ağırlanacaktır. Fuarın resmi destekleyicisi KSİAD ise; yurtiçi ve yurt dışında fuarın aktif tanıtımını yapılacak, birlikte çalıştığı yerli ve yabancı sektörel kurum, kuruluş ve ticari firmaların fuara katılımcı-ziyaretçi-satın alıcı olarak iştiraklerini özendirmek üzere gerekli girişim, katkı ve yönlendirmelerde bulunulacaktır.

İçinden geçtiğimiz bu son derece zorlu süreçte, dünyada deri, kürk ve dış giyim modasına yönelik sektörel nitelikli uluslararası fiziki fuarların bir takım önlemlerle başlamasına öncülük ederek, katılımcı sektör paydaşlarına yeni ve verimli uluslararası iş birliktelikleri ile hacimli ticaret imkânları sunacak 3. LeShow İstanbul-2021 fuarında, Sizlerle sağlıkla buluşmak üzere...