ELITE LINE Uluslararası Kürk-Deri Hazır Giyim Fuarı

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
ELITE LINE Uluslararası Kürk-Deri Hazır Giyim Fuarı

ELITE LINE Uluslararası Kürk-Deri Hazır Giyim Fuarı

Kazakistan fuarcılık sektöründe lider fuarcılık kuruluşu, CATEXPO tarafından 10-12 Ağustos 2022 tarihlerinde Kazakistan’da Almatı şehrinde ELITE LINE/Uluslararası Deri-Kürk Hazır Giyim fuarı düzenlenmektedir. Bölgenin sektöründe tek ve en önemli uluslararası ihtisas fuarı olan ELITE LINE fuarını önemli bir fırsat olarak görüyor ve sizlerin de fuarda yer almanızı tavsiye ediyoruz.

Şu an için fuarda öngörülen m2 fiyatı 370€ olup, KSİAD üyelerinin toplu katılımı ile her 12m2’de 2 m2 ücretsiz stant imkanı sağlanacak şekilde sözleşme imzalanmıştır.

Kazakistan fuarı için geçen dönem belirlenen devlet desteği; 2022/1 Teşvik bedeli her m2 için 4470 TL dir. ELITELINE fuarı için henüz teşvik bedeli açıklanmamış olmakla birlikte geçen dönem ile yaklaşık tutarlarda olması beklenmektedir. Bu şekliyle gerçekleşmesi durumunda yaklaşık %85’e yakın teşvik kapsamında katılımcılara iade olacaktır.

Başta Almaty ile birlikte Astana, Özkemen, Semey, Pavlador, Çimkent, Aktöbe  gibi Kazakistan'ın diğer şehirleri olmak üzere komşu Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Tacikistan ile Rusya'nın Sibirya bölgesinden gelecek katılımcı  firmalarımızın müşterilerinin 15 Hazirana kadar CATEXPO’ya bildirilmesi durumunda yol ve konaklama bedeli karşılanacaktır. 15 Hazirandan sonraki taleplerde yol bedeli kontenjan dahilinde karşılanacak, konaklama ise sağlanacaktır.

Fuarda sınırlı sayıda alan bulunduğundan katılım konusunda ön talep önceliğine bağlı olarak yer sağlanabilecektir. Ön taleplerin oluşturulması maksadıyla katılım durumunuzu ivedilikle derneğimize iletmenizi rica ederiz.

KSİAD İletişim: 05339649925, info@ksiad.com